O Nas

img

Witamy na naszej nowej stronie i dziękujemy za odwiedziny.

Nasza firma powstała w 2008 roku i od tamtej pory zaskarbiła sobie przychylność wielu przedsiębiorców, którym staramy się służyć jak najbardziej fachową i profesjonalną obsługą. Wśród klientów biura rachunkowego Biznes-Partner znajdą Państwo głównie przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz z sektora NGO. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej fundacji i już wiele z nich działających w naszym regionie jak i ogólnokrajowych powierzyło nam swoje sprawy finansowe.

W chwili obecnej nasze biuro rachunkowe Biznes Partner z powodzeniem prowadzi księgowość kilkudziesięciu firm i z każdym dniem dołącza ich coraz więcej do portfela naszych usatysfakcjonowanych klientów.

Zawsze udzielimy Ci fachowej porady i zrobimy wszystko aby Twoje finanse pozostały w Twojej kieszeni.

W chwili obecnej nasz zespół składa się z piątki doświadczonych pracowników, którzy zajmują się sprawami finansowymi powierzonych im biznesów.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Jesteśmy (wg. naszych klientów) najlepszym biurem rachunkowym w Olsztynie.

Zapraszamy.

NEED ANY HELP AT YOUR TAX SOLUTION?

Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaqueipsa Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci

JUST DAIL +008 12548 359 874 (TOLL FREE)