• Home
 • Zasady współpracy

Zasady współpracy

Po uzgodnieniu warunków współpracy oraz po podpisaniu stosownej umowy klienci biura rachunkowego Biznes Partner ograniczają swoje czynności księgowe tylko do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych, tzn:

 1. wystawiania dowodów sprzedaży (faktury, rachunki)
 2. przyjmowania dokumentów zakupu.

Wszystkie wyżej wymienione dokumenty księgowe należy zebrać razem i dostarczyć do biura rachunkowego Biznes Partner w określonym w umowie terminie. Na życzenie Klienta i za dodatkową opłatą nasze biuro odbierze od Państwa dokumenty przez firmę kurierską z którą mamy podpisaną umowę o współpracy. Biuro rachunkowe Biznes Partner na podstawie dostarczonych dokumentów sporządza rejestry podatkowe (Księgi Rachunkowe, Księga Przychodów i Rozchodów, rejestr VAT) oraz właściwe deklaracje, które następnie w ramach usługi dostarczane są do odpowiednich urzędów skarbowych. Usługi księgowe dla firm wykonujemy komputerowo w oparciu o profesjonalne, licencjonowane oprogramowanie zgodne z zasadami rachunkowości oraz z wytycznymi ustawy o rachunkowości. Biuro rachunkowe Biznes Partner reprezentuje również swoich Klientów w odpowiednich urzędach. Wszyscy klienci biura rachunkowego Biznes Partner za zlecone usługi otrzymają fakturę VAT, która będzie kosztem uzyskania przychodu, a opłacony VAT będzie podlegał odliczeniu.

Biuro rachunkowe Biznes Partner w ramach usługi prowadzi:

 1. rejestry sprzedaży i zakupu do potrzeb podatku VAT;
 2. ewidencję i wykaz środków trwałych;
 3. ewidencję wyposażenia;
 4. karty wynagrodzeń pracowników;
 5. pełną obsługę kadrowo płacową;
 6. sporządza plany kont;
 7. generuje wszystkie wymagane prawem deklaracje i sprawozdania;
 8. sporządza sprawozdania finansowe;
 9. dostarcza dokumenty do odpowiednich urzędów;
 10. obsługuje kontrole Twojej firmy;
 11. dba o transparentność Twoich finansów;
 12. zawsze służy radą i pomocą.

Na każdym etapie współpracy zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji.

NEED ANY HELP AT YOUR TAX SOLUTION?

Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaqueipsa Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci

JUST DAIL +008 12548 359 874 (TOLL FREE)