Księgowość fundacji

Od początku działalności zdobyliśmy sobie przychylność wielu fundacji dzięki profesjonalnej obsłudze i fachowym poradom. W ciągu paru lat nasz zespół wyspecjalizował się w prowadzeniu spraw finansowych fundacji i rozliczania ich kosztów. W chwili obecnej dzięki marketingowi szeptanemu i poleceniom wzajemnym w naszym portfelu klientów znajduje się wiele fundacji a kilka z nich prowadzi działania ogólnopolskie. Jeżeli szukasz fachowej obsługi finansów dla Twojej fundacji nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś.

Prowadzimy księgowość fundacji oraz NGO w Olsztynie i całej Polsce

Prowadzimy księgowość fundacji oraz NGO w Olsztynie i całej Polsce

Prowadzimy księgowość fundacji i wszelkich form NGO w Olsztynie.

W gronie naszych klientów znajdują się wszelkie typy NGO (organizacji pozarządowych). Prowadzimy sprawy księgowe dla organizacji działających nie tylko na arenie Polskiej ale też międzynarodowej. Nasz zespół doświadczonych księgowych specjalizuje się w prawach NGO. Wiemy jak rozliczać i kiedy rozliczać aby optymalizować finanse fundacji oraz stowarzyszeń. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od księgowości fundacji i do dzisiaj prowadzenie obsługi księgowej fundacji jest dla nas niemalże priorytetowym zajęciem.

Zaufało nam wiele NGO, poprowadzimy również księgowość twojej fundacji.

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn poszukujesz lepszych rozwiązań dla swojej organizacji, zapewniamy Cię, że możesz na zaufać. Nasze biuro rachunkowe ma wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw finansowych organizacji pozarządowych i przez wiele lat działalności wyrobiliśmy sobie nienaganną opinię biura rachunkowego, które potrafi czynić cuda. Dosłownie i w przenośni, bo również wspieramy działalność statutową naszych klientów, czyniąc min. odpisy podatkowe na ich rzecz i nakłaniając do takowych naszych pozostałych partnerów biznesowych.